Роулплей форум по Колелото на Времето

ИндексИндекс  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Драги съфорумци

Go down 
АвторСъобщение
Brenna Sedai
Глава на очите и ушите
Глава на очите и ушите

Таланти : Церителство
Произход : Кайриен

ПисанеЗаглавие: Драги съфорумци   Чет Фев 15, 2018 9:37 am

Както може би си спомняте, този форум беше изтрит преди (няколко) години. Възстановяването му не е в никакъв случай опит да се възобнови играта за сега, you never know. Носталгията обаче ме накара преди известно време да се върна към прашния архив, а играта ни и всичко онова, което представляваше тя, са причината в момента да пиша това съобщение. Знам, че всички вие се гордеете с това, което успяхме да постигнем, защото то олицетворява много, поне за мен. Надявам се и вие да си спомняте със същите чувства за часовете работа над този форум.

Затова, ако някой от вас иска достъп до форума, за да си припомни или запази действията на героите си (или просто за да каже "здрасти"), нека да ми изпрати ЛС. Старите профили са налице (аз влизам само през този), отключени са и регистрациите за нови потребители. Затова, ако сте с ново ацц, моля да ми кажете някой от старите си герои, за да не дам достъп на случаен Мраколюбец.  pig

Светлината да грее над вас и Създателят да ви закриля!

Дав, евентуално ако попаднеш тук, искам задължително (моля те) да се свържеш с мен. Скайп вече не ползвам, така че остава единствено форумът. Тенк ю ин адванс.

ПС С оглед вероятността ТВ сериалът да види бял свят, не отхвърлям възможността някой ден това място (или друго подобно) да заживее отново. Дали ще е отново РП (много ми се ще, но едва ли... fu***n' grown up life and stuff) или конвенционален форум за дискусии, не знам, но се надявам, ако това се случи, отново да се съберем и за доброто старо време да изпием по един ейл.

sunny sunny sunny

Драги съфорумци
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1